wtorek, 17 lutego 2015

ZOEVA COMPLETE EYE SET - zestaw 12 pędzli do makijażu oczu i brwi.

Zoeva Complete Eye Set jest to zestaw 12 profesjonalnych pędzli do makijażu oczu oraz brwi. Pędzle wykonane są z czarnych trzonków oraz srebrnych skuwek. Do zestawu dołączona jest elegancka kosmetyczka ze srebrnym suwakiem i nazwą marki idealnie pasująca do pędzli. Zestaw ten zawiera wszystkie pędzle jakie są nam potrzebne do wykonania makijażu zarówno dziennego i wieczorowego oka jak i makijażu artystycznego. Jesteśmy w stanie wykonać nim nawet najbardziej skomplikowany i wymagający makijaż. Dodatkowo pędzle są niezwykle miłe w dotyku, nie drapią ani nie podrażniają niezwykle delikatnej skóry w okolicy oczu. Włosie jest bardzo wysokiej jakości, nie ulega odkształceniu oraz nie wypada. Uwielbiam pędzle z białego włosia, ponieważ są po prostu piękne, i bałam się czy czarny bądź inny intensywny cień nie zabarwi  go lecz nic takiego się nie stało.142 Concealer Buffer - jest to pędzel do aplikacji korektora. Świetnie nadaję się do "czyszczenia" osypanych cieni pod oczami za pomocą korektora.
224 Luxe Defined Crease - jest to pędzel idealnie nadający się do zaznaczania załamania powieki bądź rozcierania granicy cieni.
226 Smudger - jest to pędzel do aplikacji cieni na mokro oraz na sucho. Idealny do nanoszenia cieni na dolną powiekę.
227 Luxe Soft Definer - jest to pędzel do nakładania i rozcierania cieni.
228 Crease - jest to pędzel, który może służyć nam zarówno do zaznaczania zewnętrznego kącika jak i do rozcierania cieni.
230 Pencil -  jest to pędzel do aplikacji cieni w wewnętrznym kąciku oraz do precyzyjnego zaznaczania dolnej powieki. 
231 Petit Crease - kolejny precyzyjne pędzel do aplikacji bądź rozcierania cieni.
234 Smoky Shader - jest to pędzel, który świetnie nadaje się do nanoszenia cieni. Ja uwielbiam go stosować przy nakładaniu beżowego bądź czarnego cienia na cała powiekę górną. Dodatkowo można nim również rozcierać od razu cień.
237 Detail Shader - jest to pędzel do precyzyjnego nakładania cieni zarówno w wewnętrznym kąciku jak i na dolnej powiece. Świetnie posłuży też do poprawek na powiece.
315 Fine Liner - jest to pędzel do aplikacji eyelinera zarówno na powiece górnej jak i na linii wodnej.
317 Wing Liner - jest to pędzel do wykonywania precyzyjnych kresek eyelinerem bądź do uzupełniania brwi.
332 Brow Line - jest to pędzel do uzupełniania brwi, dzięki któremu jesteśmy w stanie dorysować  pojedyncze, wyglądające bardzo naturalnie "włoski". 


Marka Zoeva nie przestaje zaskakiwać i już przygotowała dla nas niespodziankę w postaci pięknych, niezwykle kobiecych pędzli, których premiera już za kilka dni. Jedynym minusem jest to, że nie zmienia składów swoich zestawów jednak są one tak dobrze skomponowane, że ciężko byłoby o równie trafny wybór. 
Praca ich pędzlami jest naprawdę tylko i wyłącznie przyjemnością. Marzy mi się zestaw pędzli do oczu ze skuwkami z różowego złota, który stanowiłby idealne dopełnienie zestawu Rose Gold Luxury Set  - tutaj klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...